czwartek, 21 listopada 2013

KONKURS! Apetyt rośnie w miarę patrzenia, czyli daj się skusić na soczyste kino w ramach KUCHNIA+ FILM FOOD FEST !

Chcesz poznać starannie strzeżoną recepturę Coca Coli? Zgłębić tajniki współczesnego  food designu? Przenieść się w świat najwyższej klasy sommelierów i poznać sekrety najtrudniejszego egzaminu w tej branży? A może po prostu masz ochotę przyjść z rodziną na smakowity kiermasz z lokalnymi, zdrowymi produktami lub zjeść pyszne śniadanie przygotowane tylko z najlepszych, naturalnych składników? Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś „tak”, to koniecznie wybierz się na piąty film food fest, czyli kulinarną ucztę dla wszystkich zmysłów, a przede wszystkim wzroku, węchu i… smaku!


5.kuchnia+ food film fest jest to przegląd filmów o tematyce kulinarnej, który zaciekawi nie tyle kinomaniaków, co miłośników dobrego, zdrowego jedzenia. W tym roku odbędzie się w czterech polskich miastach - w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i po raz pierwszy  w… moim rodzinnym Wrocławiu!  Koniecznie więc wyjdźcie z domu - przez trzy jesienne dni (22-24 listopada) kanał telewizyjny kuchnia+ i wrocławskie Kino Nowe Horyzonty zaprasza Was na przepyszne produkcje filmowe oraz wydarzenia im towarzyszące – wyśmienite poczęstunki (których muszę przyznać, już nie mogę się doczekać!), kiermasz z  lokalnymi produktami, wspólne biesiadowanie przy zdrowym śniadaniu, filmową kolację oraz coś dla naszych milusińskich, czyli kulinarne warsztaty dla dzieci. 
Jednak przede wszystkim food film fest to aż 13 pozycji filmowych o różnych aspektach gotowania i jedzenia. Wśród nich znajdziecie dokumenty nie tylko z Europy, lecz również z Azji, Ameryki Północnej i Australii. Niezdecydowanym szepnę na uszko, że po każdym seansie przewidziany jest pyszny poczęstunek!

Pełen program festiwalu znajdziesz pod adresem:
i w szczególności na stronie wrocławskiego Kina Nowe Horyzonty:
Zapraszamy również do dołączenia w wydarzeniu na Facebooku!A teraz konkurs!

Razem z Kinem Nowe Horyzonty we Wrocławiu mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na dowolnie wybrany seans filmowy podczas festiwalu (w sobotę lub w niedzielę). Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Co należy zrobić, żeby dostać bilety? To bardzo proste! 

Wystarczy polubić fan page na Facebooku Zielona Patelka (KLIK) oraz Kino Nowe Horyzonty (KLIK) oraz odpowiedzieć  na 3 pytania:

1) Podaj tematy trzech sekcji filmowych programu 5. food film fest.
2) W jakim kraju działała restauracja El Bulli, o której to film możemy obejrzeć na food film fest?
3) Gdzie we Wrocławiu odbędzie się "kolacja filmowa", jako jedna  z kulinarnych wydarzeń festiwalu?

Mała podpowiedź – odpowiedzi szukajcie na stronie Food Film Fest oraz na facebookowym wydarzeniu! :)

Odpowiedzi wyślij na adres zielonapatelka@yahoo.pl do północy w piątek, to jest 22 listopada. 
Poza odpowiedziami na konkursowe pytania, wiadomość musi zawierać Twoje imię i nazwisko (ksywkę z facebooka, jeżeli różni się ona od podanych przez Ciebie danych
), numer telefonu oraz tytuł filmu, na który chciałbyś się wybrać. 


Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w sobotę rano. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania. Bilety będą do odbioru przy kasach Kina Nowe Horyzonty.


WYNIKI KONKURSU: Na film w ramach food film fest serdecznie zapraszamy panią AGATĘ SKÓRZYŃSKĄ oraz pana MACIEJA NOWAKA. Bilety na seanse do odbioru przy kasach w Kinie Nowe Horyzonty.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie i równocześnie zapraszam do kolejnego, w którym również będzie można wygrać bilety na food film fest. Szczegóły już dziś wieczorem! :) 


2 komentarze:

  1. kinomam-żarłok21 listopada 2013 21:43

    Ciekawy konkurs! A jedzonko i film - to dla mnie idealne połączenie. Już wiem gdzie wybiorę się w najbliższy weekend. Kino NOWE HORYZONTY!

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny konkurs, fajne KINO i to naprawdę przez duże K.

    OdpowiedzUsuń