piątek, 6 grudnia 2013

Konkurs mikołajkowy! Do wygrania książki kucharskie Jamiego Olivera i Ming Tsai!

Mimo wielkich wichur nad Polską... Święty Mikołaj i tak zdołał do mnie szczęśliwie dolecieć! Zostawił w wielkiej, czerwonej skarpecie bardzo smaczne, kulinarne prezenty - dwie książki kucharskie, które są do wygrania w świątecznym konkursie na Zielonej Patelce! Zapraszam Was do zabawy! :)

Musieliście być grzeczni w tym roku, bo Święty Mikołaj, czyli wrocławskie Kino Nowe Horyzonty, ufundował naprawdę smaczne upominki - książkę znanego i uwielbianego przez wszystkich Jamiego Olivera "Każdy może gotować" oraz książkę "Dania jednogarnkowe", autorstwa mistrza kuchni azjatyckiej - Ming Tsai. 

Kto nie zna Jamiego, koniecznie musi go poznać! To niezwykle sympatyczny i energiczny kucharz z Wielkiej Brytanii, który z pewnością nie poda Wam na śniadanie kalorycznej fasolki oraz bekonu, a zdrowe i pyszne danie, które z pewnością przygotujecie w mniej niż w pół godziny! Jego książka kucharska "Każdy może gotować" to zbiór bardzo łatwych w przygotowaniu potraw, które uwierzcie - zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia!


Natomiast w książce Ming Tsai znajdziecie inspiracje do przygotowania błyskawicznych i pożywnych dań jednogarnkowych. Przekonacie się, że nowoczesna, azjatycka kuchnia nie jest taka skomplikowana jak nam się wydaje! Co więcej - piękne fotografie sprawią, że po przewertowaniu kilku pierwszych kartek szybko pobiegniecie do sklepu po potrzebne produkty i... będziecie radośnie gotować z mistrzem kuchni Tsai!
Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie?

Nic prostszego! Wystarczy do 15 grudnia wysłać na adres zielonapatelka@yahoo.pl przepis na smaczne i zdrowe danie jednogarnkowe. Sprawcie, że ślinka będzie mi ciekła już po samym opisie Waszej potrawy! Jeżeli macie ochotę, swoje zgłoszenie możecie wzbogacić autorskim zdjęciem swojej potrawy - w końcu nie tylko smak, a i sposób podania dania jest bardzo ważny!

Co więcej, należy polubić fan page Zielonej Patelki oraz polecić go dwójce swoich znajomych. Link: Zielona Patelka

Czekam z wielką niecierpliwością na Wasze przepisy. Mam nadzieję, że będzie pysznie! Powodzenia! :)


REGULAMIN KONKURSU:
1.Organizatorem konkursu jest blog kulinarny "Zielona Patelka", zwany dalej "organizatorem".
2. Konkurs trwa od 6.12.2013 do 15.12.2013r., godziny 23:59. 
3.Zadaniem konkursowym jest wysłanie na adres zielonapatelka@yahoo.pl przepisu na autorskie danie jednogarnkowe (przepis może być wzbogacony własnoręcznie wykonaną fotografią potrawy) ORAZ polubienie facebookowego fan page Zielonej Patelki Link: Zielona Patelka
4. Każdy uczestnik może wysłać maksymalnie dwa przepisy.
5. W mailu należy podać: swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania (dane potrzebne są do ewentualnej wysyłki).
5. Rozstrzygnięcie nastąpi nie później niż 48h po zakończeniu konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone na fan page Zielonej Patelki oraz zostanie zaktualizowany wpis o konkursie.
6. W konkursie zostanie wyłonionych dwóch laureatów, którzy będą autorami najciekawszych i najsmaczniejszych przepisów. Pierwszy laureat otrzyma książkę "Danie jednogarnkowe" Ming Tsai i Arthura Boehm, drugi laureat otrzyma książkę "Każdy może gotować" Jamiego Oliviera. 
7. Wysyłka nagrody w postaci książki nastąpi do 7 dni od rozstrzygnięcia konkursu. Wysyłka jest możliwa wyłącznie na terenie Polski.

4 komentarze:

 1. Zielona Patelko, masz fajne konkursy! Gratuluję i proszę o następne.

  OdpowiedzUsuń
 2. czekam na wyniki :D

  OdpowiedzUsuń
 3. i kto wygrAŁ?:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyniki zostały umieszczone na facebookowym fan page Zielonej Patelki :)
  Książkę Jamiego Olivera za świąteczne risotto z polskimi, suszonymi grzybami wygrywa pani Gabriela Stempa. Książkę z chińskimi daniami jednogarnkowymi, za przepis na zimowy strogonow wygrywa pani Katarzyna Mielczarek.

  OdpowiedzUsuń